Fotobudki, Fotografia

Produkcja i sprzedaż fotobudek

Produkcja i sprzedaż fotobudek oraz pocztówkomatów

Produkcja i sprzedaż fotobudek. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę kupując fotobudkę.

Na rynku jest coraz więcej firm oferujących produkcję i sprzedaż fotobudek. W dobie licznych imprez firmowych, studniówek, wesel czy festiwali, fotobudka cieszy się coraz większą popularnością i zdobywa coraz szersze rynki. Do tego elastyczne godziny, brak szefa, dynamiczne i ciekawe zajęcie – wszystko to sprawia, że kupno bądź wynajęcie fotobudki to świetny pomysł na biznes. Przy tej inwestycji warto zadbać o każdy szczegół i wybrać najlepszego producenta fotobudki. Dlaczego jest nim ViewPro? Zalety naszej oferty przedstawiamy w formie poradnika zakupowego, pokazującego na co zwrócić uwagę planując zakup tego urządzenia. To niezbędnik dla tych, którzy poszukują sprawdzonego producenta i sprzedawcy fotobudki.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotobudki?

 • Rozmiar, mobilność i łatwość transportu

Konstrukcja fotobudki jest przemyślana i zaprojektowana od podstaw w sposób umożliwiający wygodny transport i montaż podczas imprez. Ma 1,7 m wysokości, a w podstawie jest kwadratem 0,5 na 0,5m. Obudowa urządzenia jest z metalu, dzięki czemu komponenty są wytrzymałe. Bez problemu zmieszczą się w średniej wielkości samochodzie. Posiadamy również w ofercie lekką wersję z aluminium.

 • Jakość i specyfikacja urządzenia

Produkujemy urządzenia w wersji eventowej, które są dedykowane na wynajem wraz z obsługą lub rozwiązania wolnostojące bezobsługowe z obsługą płatności. Wyposażenie które oferujemy to najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Nasze fotobudki produkowane są przez nas w oparciu o nowoczesne techniki fotografii cyfrowej oraz druku cyfrowego w technologii termosublimacyjnej. Do pozyskiwania zdjęć wykorzystujemy lustrzanki cyfrowe firmy Canon. Wydruki są trwałe jak ze studia fotograficznego. Aparat Canon, drukarka Citizen lub DNP – ten zestaw rozkręci każdą imprezę! (Sprawdź dokładna specyfikację).

 • Moduły płatności

Nasza fotobudka przyjmuje najbardziej powszechne metody płatności – monety oraz banknoty. Obsługa płatności jest intuicyjna i wygodna. Pracujemy również nad płatnością elektroniczną.

 • Oprogramowanie i kompatybilność z programami zewnętrznymi

Nasz produkt zawiera w zestawie autorskie oprogramowanie do fotobudki i pocztówkomatu. Jest ono kompatybilne z innymi, powszechnie stosowanymi programami.

 • Doświadczenie i renoma producenta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i setki przeprowadzonych imprez. Doświadczenie w połączeniu z pasją fotografowania pozwala nam na tworzenie niezwykłych rozwiązań charakteryzujących się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

 • Wsparcie techniczne, szkolenia

ViewPro oferuje wsparcie oraz szkolenia z zakresu montażu fotobudki, obsługi oprogramowania, podstawowej obsługi aparatu i drukarki. Ponadto proponujemy wsparcie 24h/dobę aby klienci podczas trwającego eventu nie byli pozostawieni z problemem. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów samych z urządzeniem, nawet w trakcie trwania imprezy!

 • Gwarancja i certyfikaty

Zapewniamy naszym klientom 24 miesiące pełnej gwarancji na fotobudkę i wszystkie jej komponenty. W krajach europejskich wymogiem jest aby dostarczać sprzęt z odpowiednimi dokumentami dopuszczenia do obrotu (CE).

 • Możliwość personalizacji

Oferujemy również wykonanie spersonalizowanej fotobudki na zamówienie, gdzie projekt i wycena są rozpatrywane indywidualnie. Umieszczając firmowe logo świetnie zadbasz o PR!

 • Opłacalność

Zarówno fotobudka jak i pocztówkomat to świetny pomysł na biznes, oferujący stabilny zarobek.

 • Finansowanie

Pomagamy w znalezieniu leasingu i w dotacjach. Spłacanie w ratach jest u nas możliwe bez dodatkowych systemów (firm) ratalnych.

 • Dostawa

W przypadku zakupu z wysyłką, fotobudka pakowana jest na paletę i wysyłana z pełnym ubezpieczeniem. Przesyłki wysyłamy na terenie całej Europy.

Twój producent fotobudki

ViewPro s.c. to sprawdzony i zaufany producent fotobudek oraz pocztówkomatów. Dostarczamy naszym klientom nie tylko świetny produkt ale także wszechstronna obsługę. Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. To świetna inwestycja zarówno dla szukających podstawowego źródła utrzymania jak i dodatkowego biznesu. Produkcja fotobudek jest dla nas wyzwaniem, do którego, jako producent, podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale.

Dodaj komentarz