Fotografia

Łódzkie targi Film Video Foto 2018

Targi Film Video Foto

ViewPro na łódzkich targach Film Video Foto 2018

W dniach 12-14 kwietnia 2018 roku odbędą się XXI Targi Film Video Foto – Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Impreza odbywać się będzie w dostosowanej, znanej już od lat hali Expo-Łódź. To świetna okazja dla wszystkich miłośników fotografowania i filmowania, aby zapoznać się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów. Będzie można poznać nowinki techniczne i być może nawiązać owocne kontakty biznesowe.

Nasza firma obecna będzie oczywiście na tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentować będziemy przede wszystkim drukarki fotograficzne marki Citizen o różnorodnych funkcjach, a także fotobudki i nowoczesne pocztówkomaty naszej konstrukcji. Obecność na branżowych targach to świetna okazja do zapoznania się „na żywo” z możliwościami naszej firmy.

W ramach wystawy odwiedzający Targi Film Video Foto zapoznać się będą mogli z naszą ofertą drukarek termosublimacyjnych w wersji domowej oraz profesjonalnej, a także z nowoczesnymi mediami drukującymi. Wszystkie zainteresowane osoby będą miały okazję zaznajomić się z działaniem i możliwościami produkowanych przez nas na zamówienie fotobudek, pocztówkomatów i innych urządzeń tego typu, wraz ze stosownym oprogramowaniem do nich. To wyjątkowa okazja, żeby przetestować ich działanie i na bazie tego doświadczenia zdecydować się na współpracę. Tym bardziej, że zajmujemy się wszystkim: od zaprojektowania urządzenie, poprzez jego stworzenie i wdrożenie do działania. Dodatkowo ofertę wystawienniczą wzbogacą także proponowane przez ViewPro usługi, czyli współpraca na zasadzie franszyzy, dzierżawa długoterminowa, wypożyczanie drukarek, projektowanie sprzętu i autoryzowany serwis drukarek fotograficznych firmy Citizen.

W związku z tym nasze rozwiązania z pewnością zainteresują z jednej strony profesjonalnych fotografów, ale z drugiej – także osoby posiadające własny biznes (na przykład sale bankietowe) poszukujące pomysłów na jego urozmaicenie. To okazja do samodzielnego sprawdzenia naszych możliwości oraz do rozmowy na temat proponowanych rozwiązań. Przestrzeń Targów stanowi dobre tło dla osób poszukujących najbardziej nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie Foto-Video. Dlatego mamy nadzieję na liczne przybycie wszystkich osób, które są zainteresowane taką tematyką i oczywiście naszymi propozycjami.

Do zobaczenia na Targach!

Dodaj komentarz