Drukarki, Fotografia

Drukarki termosublimacyjne

drukarki termosublimacyjne

Jeśli interesują Cię drukarki termosublimacyjne to wybór jest prosty.

Citizen to globalna marka, która produkuje drukarki termosublimacyjne z wysoką jakością.

For the keepers of the moment.

Firma Citizen projektuje swoje urządzenia koncentrując swoją uwagę na potrzebach klientów. Dlatego każda z ich drukarek fotograficznych dostarcza:

 • Najwyższą jakość

  Doskonała jakość druku sprawia, że drukarki termosublimacyjne są idealne do zastosowania w aplikacjach od domowego studia fotograficznego, przez parki rozrywki, medycynę, do systemów bezpieczeństwa.

 • Wysoka prędkość

  Dzięki prawie 100-letniemu doświadczeniu w tworzeniu zegarków, firma rozumie wartość czasu.
  Nie ma czasu do stracenia i klienci nie chcą czekać, dlatego drukarki fotograficzne zapewniają doskonałe rezultaty w ciągu kilku sekund.

 • Znakomity stosunek jakości

  Technologia druku zdjęć przynosi unikalną kombinację jakości i szybkości, w kompaktowym urządzeniu, które jest łatwe w obsłudze, wytrzymałe i całkowicie niezawodne. Wszystko to zależy do Ciebie i jest dostępne w dobrych cenach.

  Filarami globalnej marki są:

 • Innowacja
  Citizen Printing Solutions jest jednyn z najbardziej innowacyjnych na świecie. Utrzymuje ciągły rozwój swich produktów, aby zapewnić Państwu wyjątkową jakości, duży wybór modeli i opcji.
 • Precyzja
  Precyzja jest wbudowana w DNA. Czy to będą zegarki lub sprzęt medyczny, kalkulatory czy drukarki fotograficzne, klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą precyzję i wydajności produktu.
 • Wydajność
  Dobre rozwiązania są ekonomiczne rozwiązania. Drukarki fotograficzne są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wydajność w sposób efektywny. To utrzymuje wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji, ku zadowoleniu klientów.
 • Łatwość obsługi
  Drukarki zaprojektowane są tak, aby były łatwe w użyciu od początku do końca, co oznacza, że swoją uwagę koncentrują na swoich klientach.
 • Niezawodność
  Drukarki pracują poprawnie i spełniają wszystkie powierzone im funkcje przez długi czas i w wymagających warunkach eksploatacyjnych.
 • Długowieczność
  Przy zakupie drukarki fotograficznej warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę ale również na czas użytkowania. Dlatego każda drukarka fotograficzna wyróżnia się precyzją przez długi, bezproblemowy okres eksploatacji, co czyni ją jedynym opłacalnym, długoterminowym rozwiązaniem dla Twojej firmy.
 • Usługa
  Zespół obsługi klienta jest po to, aby pomóc w każdym aspekcie kupowania i korzystania z drukarek fotograficznych CITIZEN. Naszym celem jest utrzymanie Twojej firmy w działaniu przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
 • Doświadczenie
  Firma Citizen zapewnia już wysoką jakość i niezawodność od prawie 100 lat. W tym czasie zebrali niezrównane doświadczenie i wiedzę na temat drukarek, dzięki czemu mogą sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Więcej aktualności można znaleźć na naszej stronie FB

Wszystkie dostępne modele opublikowaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz