Drukarki, Fotografia

Citizen

Sklep Citizen

CITIZEN – drukarki dla profesjonalistów


Drukarki firmy Citizen są szybkie, wytrzymałe i łatwe w użyciu. Urządzenia są zaprojektowane tak, aby dostarczały optymalną wydajność, funkcjonalność i niezawodność, przynosząc Ci najlepszy możliwy zwrot z inwestycji. Producent jest w czołówce wzornictwa i buduje swoje urządzenia z funkcjami, które zapewniają bezproblemowe działanie oraz wysoką jakość druku przy minimalnym nakładzie na serwisowanie. W całej ofercie znajdziesz drukarki, które są szybkie i bardziej niezawodne niż jakikolwiek konkurencyjny model na rynku. Cechy drukarek Citizen można podsumować w trzech słowach: wydajność, precyzja, doskonałość.
Citizen Systems Europe działa na terenie EMEA i dostarcza rozwiązania drukowania przez ponad trzydzieści lat. Firma jest spółką całkowicie zależną od Citizen Systems Japonii oraz częścią Grupy Citizen, znany ze swoich zegarków i czasomierzy od 1930 roku. Oprócz spółki matki w Japonii, firma ma siostrzane oddziały w Hong Kongu, Chinach i USA.

Citizen Systems Europe produkuje szeroką gamę rozwiązań do druku i projektuje swoje maszyny w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb każdej aplikacji. W ofercie znajdują się:

  • bardzo wytrzymałe, odporne na zanieczyszczenia drukarki etykiet dla środowisk przemysłowych,
  • małe stacjonarne i przenośnych urządzeń POS dla handlu detalicznego,
  • szybkie, mocne i mobilne drukarki do natychmiastowego drukowania w dowolnym miejscu,
  • wysokiej jakości drukarki fotograficzne, które spełniają wymagania profesjonalnych fotografów,
  • mechanizmy drukujące do budowy systemów.

Producent zapewnia również pełną gamę kalkulatorów, od urządzeń kieszonkowych do wysoce zaawansowanych modeli naukowych. Firma koncentruje się na wszystkich drukarkach i pełnym zakresie kalkulatorów inwestując w technologię, precyzję i niezawodność tak, aby zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie. Citizen rozwiaja również technologię jaka została zastosowana do produktów ochrony zdrowia. Szeroki wybór łatwych w użyciu, ergonomicznych i niezawodnych urządzeń monitorujących są już dostępne, w tym ciśnieniomierze, termometry i krokomierze.

ViewPro jako dystrybutor termosublimacyjnych drukarek fotograficznych zapewnia sprzedaż oraz serwis tych właśnie rozwiązań. W ofercie są wszystkie modele jakie proponuje nasz dostawca.

Dodaj komentarz